Zadzwoń! 730 700 016

Realizacje

Kotły indukcyjne

Fotowoltaika

Opinie

Będąc zmuszony wymienić piec węglowy szukałem alternatywnego rozwiązania dla ogrzewania gazowego. Zastanawiałem się nad pompą ciepła i różnymi typami pieców elektrycnzych. Po kontakcie z przedstawicielem firmy dostałem rzetelne informacje o zasadach działania pieców indukcyjnych, propozycję montażu instalacji fotowoltaicznej która ma zasilić moje ogrzewanie. Teraz czekam na montaż pieca, a panele już na dachu. Zdecydowanie polecam profesjonalizm i obsługę.

Zbigniew, Cieszyn

Piec indukcyjny mam od roku, praca bez zastrzeżeń, szybki montaż. Wybrałam opcje ze sterowaniem smart. Będąc w pracy mogę regulować temperaturę w domu, oszczędzam prąd kiedy mnie nie ma, a na mój powrót w domu jest cieplutko. Po całym sezonie grzewczym okazało się że zużycie jest o około 10% większe niż zapewniała mnie firma. Jestem jednak w stanie się z tym pogodzić w zamian za komfort który mam. Planuję założyć bufor ciepła i skorzystać z taryfy G11, żeby ograniczyć koszt prądu.

Anna, Warszawa

Po awarii pieca węglowego na gwałt szukałem nowego zródła ogrzewania. Miałem już wcześniej instalacje fotowoltaiczną i właściwie nosiłem się z zamiarem ogrzania domu prądem. Pompa ciepła była jednak dla mnie za dużym wydatkiem. Na montaż pieca czekałem około miesiąc czasu, może to nie krótko w mojej sytuacji ale ekipa poradziła sobie wyjątkowo sprawnie z podłączeniem i rozruchem pieca.

 

Szymon, Rzeszów

Przyznam szczerze że początkowo nie widziałem korzyści ekonomicznych z pieca indukcyjnego. Zadecydowało moje lenistwo i chęć wyrzucenia kopciucha. Temperaturę w domu reguluję bezprzewodowo z centralki w salonie, nie muszę chodzić dokładać do pieca, zamawiać i znosić węgla, wyrzucać popiołu a latem siedzieć w gorącej kotłowni rozpalając piec żeby mieć wodę użytkową. Po sezonie grzewczym policzyłem sobie wszystko jeszcze raz. Okazało się że koszt ogrzania mojego domu piecem indukcyjnym jest porównywalny do kosztów węgla.

Adam, Biała Podlaska

Firmę polecił mi znajomy który w 2019 roku zamontował fotowoltaikę. Spotkałem się z przedstawicielem, po tygodniu podjąłem decyzje i spisaliśmy umowę. Na montaż czekałem 10 dni, na wymianę licznika trochę dłużej bo 5 tygodni. Ostatecznie w kwietniu 2020 moja elektrownia ruszyła. Firma załatwiła dla nie dotacje Mój prąd. Pieniądze były na koncie w sierpniu. Szczerze polecam. Kompleksowa obsługa, dbałośc o kilenta i przedstawiciele z nieprzeciętną wiedzą.

Krzysztof, Oświęcim

Na innowacyjny dom trafiłem szukając informacji o ogrzewaniu piecem indukcyjnym. Przedstawiciel zaproponował mi, rozłożenie inwestycji na dwie części. Na wiosnę zrobienie fotowoltaiki a na jesień pieca. Przyznam że ten układ mi odpowiadał bo taka duża inwestycja w jednym czasie była nieosiągalna. Panele mam na dachu, po pierwszych wiosennych miesiącach widzę że pordukcja roczna będzie wyższa niż zakładałem.

Stanisław, Dąbrowa Górnicza

Rozglądając się za wykonawcą spotkałem się z 8 różnymi przedstawicielami. Oferty różnych firm były bardzo zbliżone i żadna właściwie do mnie nie przemówiła. Z panami z innowacyjnego domu rozmawiałem przez telefon, dostałem mailową ofertę tego samego dnia. Firma przekonała mnie do siebie długimi gwarancjami, porządnym sprzętem i kompleksową obsługą. Czekam na montaż, zobaczymy jak to się u mnie sprawdzi.

Andrzej, Strzelce Opolskie

Fotowoltaikę zamontowali mi w grudniu 2020 roku, jestem zadowolona z montażu i miłej obsługi. Nie chciałam wydawać tak dużej kwoty od razu, rozbiłam to na raty które zaproponowała mi firma. Płacę teraz 200 zł miesięcznie czyli tyle samo co za prąd wcześniej. Słyszałam, że początkiem 2021 roku były podwyżki, gdybym nie miała paneli to płaciłabym 230 zł. Czyli jestem na + od samego początku :)

 

Maria, Radomsko

Zadzwoń!

Porozmawiamy o doborze technologii i wycenimy urządzenia!

tel. 730 700 016 - oddzwonimy do Ciebie!

Wybierz temat, który Cię interesuje

Chcę umówić się na rozmowę
Kotły indukcyjne
Fotowoltaika
Inteligentne sterowanie
Pompy ciepła

Uwagi dodatkowe

hCaptcha